Skocz do zawartości

Witamy na Plerpie!

Norbert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Główny Administrator

Witamy na Polskim Plerpie!

Jak widzicie nasze forum zostało otwarte, a co z tym idzie oddajemy Wam je w pełni do użytkowania. Zachęcamy do zakładania tematów i cieszenia się interakcją z naszą społecznością serwerową.

Mamy nadzieje, że sam wygląd forum przypadnie wam do gustu i nie będzie Was razić w oczy.

Zachęcamy do dyskusji pod tym tematem.

Pozdrawiamy

ekipa plerpa.

• Norbert zmienił(a) tytuł na Witamy na Plerpie!
  • 2 tygodnie później...

Na sam początek warto sie zastanowić, czy rzeczywiście w ekipie macie mocne głowy, które coś do tego serwera wniosą. Kilka osób, które były w ekipie na BL-RP i głowni przedstawiciele projektu, którym doświadczenia w tworzeniu serwerów nie można odmówić, ale jednak wielokrotnie Wasze serwery nie przynosiły oczekiwanego przez Was rezultatu i upadały w mgnieniu oka. Jak przekonacie graczy, że teraz nie będzie tak samo i Wasz serwer będzie stał dużej niz 2 tygodnie? Aktualnie serwerów na SAMPIE jest bardzo mało, co umożliwia Wam tutaj bardzo duże pole do popisu, ale żeby tych graczy ściągnąć nie możecie powtarzać tych samych rzeczy po raz kolejny. Głównie chodzi o paczkę, która rodem przypomina mrucznika i jest kwadratowa. (chyba, że jestem w błędzie i stworzyliście coś nowego, autorskiego.) Dobierzcie do ekipy mocnych kotów, którzy rusza poszczególne sektory, bo większą część graczy na Waszym serwerze właśnie tam sie skieruje(biznesy, półświatek, porządkowe, branża rozrywkowa) Mówiąc mocna nie mam na myśli XYZ, który przegrał w RolePlay 2lata i myśli, ze zajebiscie sobie poradzi, bo zrobi dwa koncerty na tydzień przykładowo dla celebrytow. Zastanówcie sie nad tym co napisałem i nie traktujcie tego jako hejt, bo to po prostu czysta rada od gościa z zewnątrz. 

• Główny Administrator
2 godziny temu, dickens napisał:

Na sam początek warto sie zastanowić, czy rzeczywiście w ekipie macie mocne głowy, które coś do tego serwera wniosą. Kilka osób, które były w ekipie na BL-RP i głowni przedstawiciele projektu, którym doświadczenia w tworzeniu serwerów nie można odmówić, ale jednak wielokrotnie Wasze serwery nie przynosiły oczekiwanego przez Was rezultatu i upadały w mgnieniu oka. Jak przekonacie graczy, że teraz nie będzie tak samo i Wasz serwer będzie stał dużej niz 2 tygodnie? Aktualnie serwerów na SAMPIE jest bardzo mało, co umożliwia Wam tutaj bardzo duże pole do popisu, ale żeby tych graczy ściągnąć nie możecie powtarzać tych samych rzeczy po raz kolejny. Głównie chodzi o paczkę, która rodem przypomina mrucznika i jest kwadratowa. (chyba, że jestem w błędzie i stworzyliście coś nowego, autorskiego.) Dobierzcie do ekipy mocnych kotów, którzy rusza poszczególne sektory, bo większą część graczy na Waszym serwerze właśnie tam sie skieruje(biznesy, półświatek, porządkowe, branża rozrywkowa) Mówiąc mocna nie mam na myśli XYZ, który przegrał w RolePlay 2lata i myśli, ze zajebiscie sobie poradzi, bo zrobi dwa koncerty na tydzień przykładowo dla celebrytow. Zastanówcie sie nad tym co napisałem i nie traktujcie tego jako hejt, bo to po prostu czysta rada od gościa z zewnątrz. 

Hej @dickens, dziękuję za wyczerpującą wypowiedź. W 100% popieram twoje zdanie aczkolwiek co do "paczki" rodem z mrucznika to akurat błąd ponieważ posiadamy własny skrypt. Dziś dowiesz się więcej w reklamie która zostanie udostępniona. 🙂

• 2 tygodnie później...

Tylko żeby coś się zaczęło dziać, zdaje sobie sprawę, że my pewnych rzeczy nie widzimy i być może coś robią cały czas. Natomiast ostatnio na forum jest bardzo cicho aż wiatr hula.  Musi zacząć się coś dziać inaczej ten projekt zginie śmiercią naturalną, a tego byśmy nie chcieli. Większość osób ocenia przysłowiową książkę po okładce i jak widzą wchodząc że od dwóch tygodni nic totalnie się nie dzieję to wychodzą i nie zostają z nami na dłużej. Nie ma co przeciągać startu ten czas już minął, kiedy czekało się tygodniami na wielkie boom i otwarcia serwerów. Teraz trzeba robić to stosunkowo szybko i ewentualne poprawki wnosić poprzez częste aktualizacje. Wtedy wilk syty i owca cała bo widzimy że są jakieś chęci i częste zmiany na które warto czekać a z drugiej strony Administracja ma stałą liczbę graczy na serwerze. Proszę nie odbierać tego jako hejt tylko to są moje prywatne odczucia i spostrzeżenia. Być może coś to wniesie do projektu i podsunie pewien pomysł dla Zarządu projektu 🙂