Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Z ostatniej godziny
 2. Kuriery to raczej będzie praca dorywcza, więc raczej ktoś weźmie prace dorywczą kuriera a następnie i tak nie będzie się w tym obracał, dlatego bez sensu jest gdy chociaż jeden kurier jest ponieważ gracze będą posiadać pracę kuriera natomiast nie będą totalnie w niej pracować. Co do zautomatyzowanej dostawy za opłatą to nie będzie to dobre, ze względu na to iż biznesy, które będą miały wieksze fundusze będą miały ogromną wyższość nad innymi, tak samo tyczy się to innych grup. Wydaje mi się, że najlepiej będzie zostawić póki co automatyczne a jeśli będzie się utrzymywać większa ilość osób, to po prostu wprowadzimy pracę dorywczą kuriera.
 3. Dzisiaj
 4. DaveJarbaczov

  Co wolisz?

  Zostawić. Herbata z cukrem czy bez ?
 5. Jeśli jest taka możliwość to jeśli jest chociaż jeden kurier to wtedy z dostawą, kiedy nie ma żadnego online to automatycznie lub jeszcze lepiej, automatyczna dostawa za np. 250 dolarów więcej za automatyczną dostawę a za kurierem wiadomo trzeba by było poczekać więc większość pewnie by wolała zapłacić za automatyczną dostawę.
 6. Ale paczki dla gangów wprowadzają jakąś fajną dodatkową czynność dla gangu, wprowadzasz losowe checkpointy do których jeżdżą organizacje przestępcze - na miejscu jest bot i od niego odbierasz zamówienie .
 7. Automatyzacja, tak mi się wydaje. Zauważmy fakt, że odwieczny problem biznesów, był brak dowiezionych paczek, ponieważ nie było kurierów na miejscu. Można by było wprowadzić kurierów dopiero przy większej ilości graczy, natomiast na sam początek nie ma to totalnie żadnego sensu dlatego ja jestem jak najbardziej za automatycznym dostarczaniem przesyłek póki co.
 8. Tworząc system zamawiania przedmiotów mamy dużą rozkminkę razem z ekipą. Jak myślicie? Warto zautomatyzować system paczek (od razu dostarcza do magazynu) czy jednak robimy to poprzez przyjazd do konkretnego punktu w celu odbioru? 😉
 9. Dywan

  Dariorek

  W porządku, praca 😄 Opowiedz nam coś o sobie! 😄
 10. Wczoraj
 11. Od dzisiaj aktualizacje statusu będą dostępne tylko i wyłącznie dla administracji w celu informowania o nowinkach. 👀

 12. Dariorek

  Co wolisz?

  Mefedron Sprzedać dziewczynę za 30.000$ czy zostawić
 13. Norbert

  Co wolisz?

  Discord Mefedron czy Narkotyki?
 14. MatiaX

  Co wolisz?

  Coca cola Discord czy teamspeak?
 15. Dariorek

  Co wolisz?

  Głosowa Coca cola czy pepsi
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...